LAIA    
   

Apie mus

en lt ru

Uždaroji akcinė bendrovė "Verslo audito konsultacijos" yra profesionali ir nepriklausoma paslaugų įmonė. Bendrovė įregistruota Lietuvos Respublikos Valstybės įmonės Registrų centro Vilniaus filiale 1998 liepos 15 d., bendrovės kodas 124500997, registro Nr. AB 98-701, PVM mokėtojo kodas LT 245009917. Bendrovė turi Lietuvos auditorių rūmų pažymėjimą, leidžiantį verstis audito veikla. Šią informaciją Jūs galite pasitikslinti Lietuvos auditorių rūmų tinklalapyje www.lar.lt. Įmonės veikla apdrausta privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu.

Veiklos pobūdis: įmonių finansinių ataskaitų ir mokesčių auditas, buhalterinės apskaitos tvarkymas, konsultacijos mokesčių klausimais, konsultantų paslaugos finansiniais klausimais.

UAB "Verslo audito konsultacijos" dirba aukštos kvalifikacijos darbuotojai, tarp kurių yra trys atestuoti auditoriai:

Justė Tušaitė

Indrė Karalevičienė

Ilona Ivanova

Mūsų specialistai laikosi tvirtų nuostatų savo pareigų atžvilgiu, todėl paslaugų kokybė yra itin aukšto lygio.

Per savo veiklos laikotarpį UAB "Verslo audito konsultacijos" įgijo klientų pasitikėjimą ir pripažinimą. Tai pasiekti padėjo aukšta darbuotojų kvalifikacija ir jų patirtis audito, apskaitos ir mokesčių srityje, įgyta nuo 1998 metų.

UAB "Verslo audito konsultacijos" savo veikloje griežtai laikosi konfidencialumo, nešališkumo, profesionalumo principų.

Gerbiamas Kliente, mes pasirengę pasidalinti su jumis savo žiniomis ir patirtimi. Tikimės, kad nenusivilsite iš audito paslaugas Lietuvoje teikiančių įmonių pasirinkę UAB "Verslo audito konsultacijos".

Mes esame tarptautinės advokatų kontoros MAGNUSSON Lietuvoje verslo partneriai. Daugiau informacijos rasite MAGNUSSON interneto puslapyje.

Nuo 2014 m. rugsėjo 1 d. UAB "Verslo audito konsultacijos" kartu su Mykolo riomerio universitetu vykdo projektą "Geros apskaitos praktikos vadovo sukūrimas ir įdiegimo valdymo struktūros suderinimas". Projektas yra iš dalies finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų pagal Ekonomikos augimo veiksmų programą, VP2-1.3-ŪM-05-K priemonę "Inočekiai LT".

Padedame išsiaiškinti opiausias jūsų verslo finansines problemas ir rasti geriausius jų sprendimus