Susipažinkitе su komanda

Justė Tušaitė audito, apskaitos ir mokesčių srityje praktikuoja nuo 1996 metų. Nuo 1996 metų yra atestuota auditorė – Lietuvos auditorių rūmų narė, apskaitos ir mokesčių komiteto pirmininkė, Lietuvos auditorių asociacijos narė, Lietuvos apskaitos įmonių asociacijos prezidiumo narė. Pagrindinės veiklos sritys – finansinių ataskaitų auditas ir peržiūra, vykdomų projektų ir kino filmų gamybos finansinių bei kitų susijusių finansinių ataskaitų auditas, reguliuojamos veiklos finansinių ataskaitų auditas, konsultacijos finansų valdymo bei mokesčių klausimais, organizacijų atstovavimas valstybės institucijose. Įmonių likvidavimas. Audito, apskaitos ir mokesčių eksperto išvadų ruošimo paslaugos teisminiuose ginčuose. Įgytas ekonomisto magistro laipsnis Vilniaus universitete. Mykolo Romerio universiteto 12 metų mokesčių teisės, mokesčių administravimo ir apskaitos dėstymo patirtis.

Indrė Karalevičienė audito ir apskaitos srityje praktikuoja nuo 2006 metų. Nuo 2012 metų yra atestuota auditorė – Lietuvos auditorių rūmų narė, taip pat yra Lietuvos auditorių asociacijos narė. Pagrindinės veiklos sritys – pelno siekiančių ir ne pelno siekiančių juridinių asmenų finansinių ataskaitų auditas ir peržiūra, reguliuojamos veiklos finansinių ataskaitų auditas, konsultacijos finansinio valdymo bei mokesčių klausimais. Įgytas vadybos ir verslo administravimo (apskaitos ir audito specializacijos) magistro laipsnis Vilniaus universitete.

Alina Armalienė audito ir apskaitos srityje praktikuoja nuo 2006 metų. Nuo 2015 metų yra atestuota auditorė – Lietuvos auditorių rūmų narė. Pagrindinės veiklos sritys: finansinių ataskaitų auditas ir peržiūra, konsultacijos ir kitos užtikrinimo paslaugos verslo sektoriaus įmonėms, vykdančioms įvairią gamybos, prekybos ir paslaugų veiklą. Įgytas vadybos ir verslo administravimo (apskaitos ir audito specializacijos) magistro laipsnis Vilniaus universitete.

Akvilė Berenė audito ir apskaitos srityje praktikuoja nuo 2011 metų. Nuo 2016 metų yra atestuota auditorė – Lietuvos auditorių rūmų narė. Pagrindinės veiklos sritys – finansinių ataskaitų auditas ir peržiūra, kino filmų gamybos finansinių bei kitų susijusių finansinių ataskaitų auditas, konsultacijos finansų valdymo bei mokesčių klausimais. Įgytas vadybos ir verslo administravimo (apskaitos ir audito specializacijos) magistro laipsnis (Cum Laude diplomas) Vilniaus universitete.

Inga Gaidukovė audito, apskaitos ir mokesčių srityje praktikuoja nuo 2002 metų. Nuo 2019 metų yra atestuota auditorė  – Lietuvos auditorių rūmų narė, apskaitos ir mokesčių komiteto narė. Pagrindinės veiklos sritys – finansinių ataskaitų auditas ir peržiūra, vykdomų projektų finansinių bei kitų susijusių dokumentų auditas, reguliuojamos veiklos finansinių ataskaitų auditas, konsultacijos finansų valdymo bei mokesčių klausimais, organizacijų atstovavimas valstybės institucijose. Įgytas teisės magistro laipsnis Mykolo Romerio universitete ir ekonomisto magistro laipsnis Vilniaus universitete.

 

Deimantė Morkūnaitė auditoriaus padėjėja audito srityje dirba nuo 2018 metų. Pagrindinės veiklos sritys – finansinių ataskaitų auditas ir peržiūra, reguliuojamos veiklos  ataskaitų patikra, kino filmų gamybos finansinių bei kitų susijusių finansinių ataskaitų auditas. Įgytas vadybos ir verslo administravimo (apskaitos ir audito specializacijos) bakalauro laipsnis Vilniaus universitete, magistrantūros studijos apskaitos ir finansų valdymo srityje.

 

Laurynas Juozaitis audito ir apskaitos srityje praktikuoja nuo 2019 metų. Nuo 2020 metų užima auditoriaus padėjėjo pareigas. Įgytas bakalauro laipsnis Vilniaus Universitete Verslo finansų programoje.